Avaleht Minu Kodu Minu Köök 5 nippi, kuidas valida õige blender + retseptisoovitused

5 nippi, kuidas valida õige blender + retseptisoovitused

1330
Kuidas valida õige blender

Blender on tänuväärseks abiliseks nii algajale smuutivalmistajale kui ka kirglikule köögikunstnikule, kuid õiget blenderit valima hakates võib külluslik mudelite valik silme eest kirjuks võtta. Soovide ja vajaduste välja selgitamiseks reastasime peamised parameetrid, mis aitavad õige köögiabiliseni jõuda. 

Tagasi

1. 1. Suurus

Esiti võib blenderi suurust valides lähtuda köögi ja kappide suurustest. Kui tegemist on väikese köögiga, kus tööpinnal ruumi napib ning üks suurem lisatarvikutega masin kappi ära ei mahuks, siis tuleb väikesemõõdulisi blendereid vaadata. Blenderite valikut mõjutavad ka ülesanded, mida tulevasele abilisele antakse. Mida erinevamate toitude valmistamiseks blenderit kasutatakse, seda rohkem tuleb abilisega kaasa lisatarvikuid. Tihti kehtib ka reegel, mis ütleb, et võimsuse kasvades muutub ka blender suuremaks.

Nutri-blender

Smuutisõpradele ja kiire eluviisiga inimestele, kes valmistavad tervistavaid jooke ühe portsjoni kaupa, sobivad joogianumaga blenderid – nutri-blenderid. Kompaktse suurusega masin ei võta palju ruumi ning anumat, kus smuutit valmistatakse, saab kasutada ka joogitopsina. Nutri-blender on kujunenud uueks trenditooteks, millega saab valmistada väga tervislikke smuutisid, mis aitavad taastuda sportlikest pingutustest, hoiavad eemal väsimuse, parandavad seedimist ja tagavad sügavama une. Kõik need on teadlikuks sportimiseks väga olulised aspektid, mida järgivad igapäevaselt ka profisportlased.

Tagasi